0925R-104J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-104J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-104J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-104J
Številka dela 0925R-104J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31110 pcs Podatkovni list 0925R-104J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-104J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz
natančen opis 100µH Shielded Molded Inductor 51mA 16.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16.8 Ohm Max
Trenutna ocena 51mA Tok - nasičenost 51mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-121H
0925R-121H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Na zalogi: 43929 pcs
Prenesi: 0925R-121H.pdf
RFQ
0925R-103K
0925R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Na zalogi: 80528 pcs
Prenesi: 0925R-103K.pdf
RFQ
0925R-122J
0925R-122J
Opis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Prenesi: 0925R-122J.pdf
0925R-103J
0925R-103J
Prenesi: 0925R-103J.pdf
0925R-104K
0925R-104K
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Prenesi: 0925R-104K.pdf
0925R-102J
0925R-102J
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Prenesi: 0925R-102J.pdf
0925R-121J
0925R-121J
Prenesi: 0925R-121J.pdf
0925R-121K
0925R-121K
Prenesi: 0925R-121K.pdf
0925R-104H
0925R-104H
Prenesi: 0925R-104H.pdf
0925R-102K
0925R-102K
Prenesi: 0925R-102K.pdf
0925R-122H
0925R-122H
Prenesi: 0925R-122H.pdf
0925R-103H
0925R-103H
Prenesi: 0925R-103H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%