0925R-103J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-103J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-103J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-103J
Številka dela 0925R-103J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78054 pcs Podatkovni list 0925R-103J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 57 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-103J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 106mA 4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 106mA Tok - nasičenost 106mA
Podobni izdelki
0925R-103K
0925R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Na zalogi: 80528 pcs
Prenesi: 0925R-103K.pdf
RFQ
0925R-104K
0925R-104K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Na zalogi: 40776 pcs
Prenesi: 0925R-104K.pdf
RFQ
0925R-101K
0925R-101K
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM