0925R-121H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-121H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Podatkovni listi: 0925R-121H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-121H
Številka dela 0925R-121H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43929 pcs Podatkovni list 0925R-121H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 52 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-121H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 430MHz
natančen opis 120nH Shielded Molded Inductor 635mA 110 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Trenutna ocena 635mA Tok - nasičenost 635mA
Podobni izdelki
0925R-122K
0925R-122K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Na zalogi: 89082 pcs
Prenesi: 0925R-122K.pdf
RFQ
0925R-104K
0925R-104K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH