0925R-103H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-103H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-103H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-103H
Številka dela 0925R-103H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42430 pcs Podatkovni list 0925R-103H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 57 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-103H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 10µH Shielded Molded Inductor 106mA 4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 106mA Tok - nasičenost 106mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0925R-101J
0925R-101J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Na zalogi: 79306 pcs
Prenesi: 0925R-101J.pdf
RFQ
0925R-103K
0925R-103K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Na zalogi: 80528 pcs
Prenesi: 0925R-103K.pdf
RFQ
0925R-104H
0925R-104H
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Prenesi: 0925R-104H.pdf
0925R-102J
0925R-102J
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Prenesi: 0925R-102J.pdf
0925R-104K
0925R-104K
Prenesi: 0925R-104K.pdf
0925R-102H
0925R-102H
Prenesi: 0925R-102H.pdf
0925R-102K
0925R-102K