0925R-102J
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-102J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Podatkovni listi: 0925R-102J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-102J
Številka dela 0925R-102J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74986 pcs Podatkovni list 0925R-102J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 37 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-102J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 150MHz
natančen opis 1µH Shielded Molded Inductor 385mA 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 385mA Tok - nasičenost 385mA
Podobni izdelki
Proizvajalci: HARTING
Opis: DIN-SIGNAL 3C030MR-3,0C1-2-CL
Na zalogi: 4033 pcs
Prenesi:
RFQ
0925R-104J
0925R-104J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Na zalogi: 31110 pcs
Prenesi: 0925R-104J.pdf
RFQ
0925R-102K
0925R-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 385MA 300 MOHM TH
Prenesi: 0925R-102K.pdf
0925R-102H
0925R-102H
Prenesi: 0925R-102H.pdf
0925R-103K
0925R-103K
Opis: FIXED IND 10UH 106MA 4 OHM TH
Prenesi: 0925R-103K.pdf
Proizvajalci: HARTING
Opis: DIN 3C MALE ANGLED 30PIN, PL2, W
Prenesi:
0925R-101J
0925R-101J
Opis: FIXED IND 100NH 670MA 100 MOHM
Prenesi: 0925R-101J.pdf
0925R-101H
0925R-101H
Prenesi: 0925R-101H.pdf
0925R-101K
0925R-101K