0925R-104H
pregled izdelka
Številka dela: 0925R-104H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH
Podatkovni listi: 0925R-104H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0925R-104H
Številka dela 0925R-104H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22189 pcs Podatkovni list 0925R-104H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 0925R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 0925R-104H TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz
natančen opis 100µH Shielded Molded Inductor 51mA 16.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 16.8 Ohm Max
Trenutna ocena 51mA Tok - nasičenost 51mA
Podobni izdelki
0925R-121H
0925R-121H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM
Na zalogi: 43929 pcs
Prenesi: 0925R-121H.pdf
RFQ
0925R-104K
0925R-104K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100UH 51MA 16.8 OHM TH