UCP180PS36
pregled izdelka
Številka dela: UCP180PS36
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
Podatkovni listi: UCP180PS36.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UCP180PS36
Številka dela UCP180PS36 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1104 pcs Podatkovni list UCP180PS36.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 36V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.24" L x 2.47" W x 1.16" H (107.7mm x 62.7mm x 29.5mm)
Serija UCP180 Moč (Watts) 120W (180W Forced Air)
Druga imena 1470-4564 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 3.33A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.33A Odobritve CB, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCP180PS28
UCP180PS28
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M