UCP180PS28
pregled izdelka
Številka dela: UCP180PS28
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
Podatkovni listi: UCP180PS28.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije UCP180PS28
Številka dela UCP180PS28 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1012 pcs Podatkovni list UCP180PS28.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.24" L x 2.47" W x 1.16" H (107.7mm x 62.7mm x 29.5mm)
Serija UCP180 Moč (Watts) 120W (180W Forced Air)
Druga imena 1470-4563 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.3A Odobritve CB, TUV, UL