UCP180PS12
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCP180PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
Podatkovni listi: UCP180PS12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCP180PS12
Številka dela UCP180PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1019 pcs Podatkovni list UCP180PS12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.24" L x 2.47" W x 1.16" H (107.7mm x 62.7mm x 29.5mm)
Serija UCP180 Moč (Watts) 120W (180W Forced Air)
Druga imena 1470-4559 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti PFC, Universal Input
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CB, TUV, UL