UCP180PS15
XP PowerXP Power
XP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCP180PS15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
Podatkovni listi: UCP180PS15.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCP180PS15
Številka dela UCP180PS15 Proizvajalec XP Power
Opis AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1047 pcs Podatkovni list UCP180PS15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.24" L x 2.47" W x 1.16" H (107.7mm x 62.7mm x 29.5mm)
Serija UCP180 Moč (Watts) 120W (180W Forced Air)
Druga imena 1470-4560 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti PFC, Universal Input
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 8A Odobritve CB, TUV, UL
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCP15U-360-36
UCP15U-360-36
Proizvajalci: ERP Power
Opis: LED DRIVER CC AC/DC 28-36V 360MA
Na zalogi: 7157 pcs
Prenesi: UCP15U-360-36.pdf
RFQ
UCP10U-350-16
UCP10U-350-16
Proizvajalci: ERP Power
Opis: LED DRIVER CC AC/DC 11-16V 350MA