UCP225PS12
XP PowerXP Power
UCP225PS12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCP225PS12
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 12V 225W
Podatkovni listi: UCP225PS12.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 821 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 821 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCP225PS12
Številka dela UCP225PS12 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 12V 225W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 821 pcs Podatkovni list UCP225PS12.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.12" W x 1.18" H (127.0mm x 79.2mm x 29.2mm)
Serija UCP225 Moč (Watts) 150W (225W Forced Air)
Druga imena 1470-3954 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Odobritve CB, CE
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCP225 TOP FAN KIT
UCP225 TOP FAN KIT
Proizvajalci: XP Power
Opis: FAN FOR UCP225 SERIES PWR SUPPLY
Na zalogi: 3393 pcs
Prenesi: UCP225 TOP FAN KIT.pdf
RFQ
UCP180PS36
UCP180PS36
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC-DC U CHANNEL PSU, 180W, IND+M
Na zalogi: 1104 pcs
Prenesi: UCP180PS36.pdf
RFQ
UCP225PS24
UCP225PS24
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 225W