UCP225PS48
XP PowerXP Power
UCP225PS48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCP225PS48
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 48V 225W
Podatkovni listi: UCP225PS48.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 784 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCP225PS48
Številka dela UCP225PS48 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 48V 225W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 784 pcs Podatkovni list UCP225PS48.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.12" W x 1.18" H (127.0mm x 79.2mm x 29.2mm)
Serija UCP225 Moč (Watts) 150W (225W Forced Air)
Druga imena 1470-3958 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.1A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.1A Odobritve CB, CE