UCP225PS15
XP PowerXP Power
UCP225PS15 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UCP225PS15
Proizvajalec / znamka: XP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 15V 225W
Podatkovni listi: UCP225PS15.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 738 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 738 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UCP225PS15
Številka dela UCP225PS15 Proizvajalec XP Power
Opis AC/DC CONVERTER 15V 225W Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 738 pcs Podatkovni list UCP225PS15.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 5.00" L x 3.12" W x 1.18" H (127.0mm x 79.2mm x 29.2mm)
Serija UCP225 Moč (Watts) 150W (225W Forced Air)
Druga imena 1470-3955 delovna temperatura -40°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 92% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 10A Odobritve CB, CE
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
UCP225PS24
UCP225PS24
Proizvajalci: XP Power
Opis: AC/DC CONVERTER 24V 225W
Na zalogi: 724 pcs
Prenesi: UCP225PS24.pdf
RFQ
UCP2G101MHD
UCP2G101MHD
Proizvajalci: Nichicon
Opis: CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL