T1008-R56G
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1008-R56G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 560NH 400MA 1.33 OHM
Podatkovni listi: T1008-R56G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1008-R56G
Številka dela T1008-R56G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 560NH 400MA 1.33 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6214 pcs Podatkovni list T1008-R56G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 560nH Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm)
Frekvenca - Samozadostna 415MHz natančen opis 560nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.33 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.33 Ohm Max Trenutna ocena 400mA