T1008-R18G
TamuraTamura
Tamura
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: T1008-R18G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 180NH 620MA 320 MOHM
Podatkovni listi: T1008-R18G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1008-R18G
Številka dela T1008-R18G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 180NH 620MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4320 pcs Podatkovni list T1008-R18G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 180nH Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm)
Frekvenca - Samozadostna 750MHz natančen opis 180nH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 320 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max Trenutna ocena 620mA