T1008-R33G
pregled izdelka
Številka dela: T1008-R33G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 330NH 450MA 450 MOHM
Podatkovni listi: T1008-R33G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1008-R33G
Številka dela T1008-R33G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 330NH 450MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6333 pcs Podatkovni list T1008-R33G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100MHz
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm)
Frekvenca - Samozadostna 570MHz natančen opis 330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 450 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Trenutna ocena 450mA