T1008-R68G
pregled izdelka
Številka dela: T1008-R68G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 680NH 400MA 1.47 OHM
Podatkovni listi: T1008-R68G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1008-R68G
Številka dela T1008-R68G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 680NH 400MA 1.47 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5175 pcs Podatkovni list T1008-R68G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100MHz
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 680nH Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm)
Frekvenca - Samozadostna 375MHz natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.47 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.47 Ohm Max Trenutna ocena 400mA