T1008-R75G
pregled izdelka
Številka dela: T1008-R75G
Proizvajalec / znamka: Tamura
Opis izdelka FIXED IND 750NH 360MA 1.54 OHM
Podatkovni listi: T1008-R75G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije T1008-R75G
Številka dela T1008-R75G Proizvajalec Tamura
Opis FIXED IND 750NH 360MA 1.54 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6526 pcs Podatkovni list T1008-R75G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija T1008
Ocene - Q @ Frek 40 @ 100MHz
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 750nH Višina - sedež (maks.) 0.089" (2.25mm)
Frekvenca - Samozadostna 360MHz natančen opis 750nH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 1.54 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.54 Ohm Max Trenutna ocena 360mA