WW2FTR150
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2FTR150
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.15 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2FTR150.pdf2.WW2FTR150.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2FTR150
Številka dela WW2FTR150 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.15 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 374877 pcs Podatkovni list 1.WW2FTR150.pdf2.WW2FTR150.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 150 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound