WW2FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2FTR100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2FTR100
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.1 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2FTR100.pdf2.WW2FTR100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2FTR100
Številka dela WW2FTR100 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 381555 pcs Podatkovni list 1.WW2FTR100.pdf2.WW2FTR100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 0.1 1% R
WW20.11%R
WW20.11%R-ND
WW20.1FR
WW20.1FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 100 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound