WW2FT3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2FT3R30 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2FT3R30
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 3.3 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2FT3R30.pdf2.WW2FT3R30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2FT3R30
Številka dela WW2FT3R30 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 443271 pcs Podatkovni list 1.WW2FT3R30.pdf2.WW2FT3R30.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 3.3 1% R
WW23.31%R
WW23.31%R-ND
WW23.3FR
WW23.3FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 3.3 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound