WW2FT4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2FT4R70 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2FT4R70
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 4.7 OHM 1.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2FT4R70.pdf2.WW2FT4R70.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2FT4R70
Številka dela WW2FT4R70 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7 OHM 1.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 408901 pcs Podatkovni list 1.WW2FT4R70.pdf2.WW2FT4R70.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 4.7 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 4.7 1% R
WW24.71%R
WW24.71%R-ND
WW24.7FR
WW24.7FR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 4.7 Ohms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound