WW2JB10R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2JB10R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2JB10R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 10 OHM 1.5W 5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2JB10R0.pdf2.WW2JB10R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2JB10R0
Številka dela WW2JB10R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10 OHM 1.5W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 387668 pcs Podatkovni list 1.WW2JB10R0.pdf2.WW2JB10R0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 1.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 2 10 5% B
WW2105%B
WW2105%B-ND
WW210JB
WW210JB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 350°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 10 Ohms ±5% 1.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound