WW2ADT39R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2ADT39R2
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 39.2 OHM 2.5W 0.5% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2ADT39R2.pdf2.WW2ADT39R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2ADT39R2
Številka dela WW2ADT39R2 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39.2 OHM 2.5W 0.5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 250497 pcs Podatkovni list 1.WW2ADT39R2.pdf2.WW2ADT39R2.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 39.2 Ohms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 39.2 Ohms ±0.5% 2.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound