WW2AFTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2AFTR100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2AFTR100
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 0.1 OHM 2.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2AFTR100.pdf2.WW2AFTR100.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2AFTR100
Številka dela WW2AFTR100 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 2.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 295168 pcs Podatkovni list 1.WW2AFTR100.pdf2.WW2AFTR100.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±90ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Serija WW Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 2A 0.1 1% R