WW2AFT20R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2AFT20R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2AFT20R0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 20 OHM 2.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2AFT20R0.pdf2.WW2AFT20R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2AFT20R0
Številka dela WW2AFT20R0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20 OHM 2.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 327957 pcs Podatkovni list 1.WW2AFT20R0.pdf2.WW2AFT20R0.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Serija WW Odpornost 20 Ohms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena WW 2A 20 1% R