WW2AFT200R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2AFT200R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 200 OHM 2.5W 1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2AFT200R.pdf2.WW2AFT200R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WW2AFT200R
Številka dela WW2AFT200R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 200 OHM 2.5W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 394201 pcs Podatkovni list 1.WW2AFT200R.pdf2.WW2AFT200R.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serija WW Odpornost 200 Ohms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 350°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 200 Ohms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound Sestava Wirewound