WW2ABB120R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2ABB120R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WW2ABB120R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 120 OHM 2.5W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: 1.WW2ABB120R.pdf2.WW2ABB120R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije WW2ABB120R
Številka dela WW2ABB120R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 120 OHM 2.5W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 207673 pcs Podatkovni list 1.WW2ABB120R.pdf2.WW2ABB120R.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.156" Dia x 0.550" L (3.96mm x 13.97mm)
Serija WW Odpornost 120 Ohms
Moč (Watts) 2.5W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena WW 2A 120 0.1% B