MVM3JB300R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVM3JB300R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 300 OHM 3W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.MVM3JB300R.pdf2.MVM3JB300R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVM3JB300R
Številka dela MVM3JB300R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 300 OHM 3W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 836008 pcs Podatkovni list 1.MVM3JB300R.pdf2.MVM3JB300R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija MVM Odpornost 300 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 300 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film