MVM2JB15K0
pregled izdelka
Številka dela: MVM2JB15K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 15K OHM 2W 5% RADIAL
Podatkovni listi: 1.MVM2JB15K0.pdf2.MVM2JB15K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MVM2JB15K0
Številka dela MVM2JB15K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 15K OHM 2W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 650598 pcs Podatkovni list 1.MVM2JB15K0.pdf2.MVM2JB15K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Serija MVM Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.846" (21.50mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film