MVM3JB330R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MVM3JB330R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT
Podatkovni listi: 1.MVM3JB330R.pdf2.MVM3JB330R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MVM3JB330R
Številka dela MVM3JB330R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 859807 pcs Podatkovni list 1.MVM3JB330R.pdf2.MVM3JB330R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija MVM Odpornost 330 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena MVM 3 330 5% B