MVM3JB75K0
pregled izdelka
Številka dela: MVM3JB75K0
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 75K OHM 3W 5% CERAMIC VERT
Podatkovni listi: 1.MVM3JB75K0.pdf2.MVM3JB75K0.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MVM3JB75K0
Številka dela MVM3JB75K0 Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 75K OHM 3W 5% CERAMIC VERT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 790471 pcs Podatkovni list 1.MVM3JB75K0.pdf2.MVM3JB75K0.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm)
Serija MVM Odpornost 75 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena MVM 3 75K 5% B