MVM10JB800R
pregled izdelka
Številka dela: MVM10JB800R
Proizvajalec / znamka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis izdelka RES 800 OHM 10W 5% RADIAL
Podatkovni listi: MVM10JB800R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MVM10JB800R
Številka dela MVM10JB800R Proizvajalec Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 800 OHM 10W 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 304131 pcs Podatkovni list MVM10JB800R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serija MVM Odpornost 800 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.417" (36.00mm)
Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 800 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film