PQ015YZ5MZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ015YZ5MZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63
Podatkovni listi: PQ015YZ5MZPH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015YZ5MZPH
Številka dela PQ015YZ5MZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 243759 pcs Podatkovni list PQ015YZ5MZPH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1V
Voltage - Output (Max) 1.5V Napetost - Vhod (maks.) 3.7V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 65dB ~ 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2661-2 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1 V ~ 1.5 V 500mA SC-63 Trenutni - izhod 500mA