PQ015YZ01ZZH
pregled izdelka
Številka dela: PQ015YZ01ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63
Podatkovni listi: PQ015YZ01ZZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015YZ01ZZH
Številka dela PQ015YZ01ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6177 pcs Podatkovni list PQ015YZ01ZZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1V
Voltage - Output (Max) 1.5V Napetost - Vhod (maks.) 3.7V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 65dB ~ 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2227-5 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1 V ~ 1.5 V 1A SC-63 Trenutni - izhod 1A
Nadzorne funkcije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PQ015YZ01ZZ
PQ015YZ01ZZ
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63