PQ015YZ5MZZ
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ015YZ5MZZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ015YZ5MZZ
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63
Podatkovni listi: PQ015YZ5MZZ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015YZ5MZZ
Številka dela PQ015YZ5MZZ Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 87215 pcs Podatkovni list PQ015YZ5MZZ.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1V
Voltage - Output (Max) 1.5V Napetost - Vhod (maks.) 3.7V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 65dB ~ 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1563-5 delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1 V ~ 1.5 V 500mA SC-63
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -