PQ015Y3H3ZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ015Y3H3ZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 3.5A TO263
Podatkovni listi: PQ015Y3H3ZPH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015Y3H3ZPH
Številka dela PQ015Y3H3ZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 3.5A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35763 pcs Podatkovni list PQ015Y3H3ZPH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2548-6 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3.5A TO-263 Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA
Trenutni - izhod 3.5A Nadzorne funkcije Enable