PQ015Y053ZZH
pregled izdelka
Številka dela: PQ015Y053ZZH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 5A TO263
Podatkovni listi: PQ015Y053ZZH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015Y053ZZH
Številka dela PQ015Y053ZZH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 5A TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5322 pcs Podatkovni list PQ015Y053ZZH.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja TO-263 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 70dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -20°C ~ 80°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 5A TO-263
Trenutni - Quiescent (Iq) 10mA Trenutni - izhod 5A