PQ015EZ1HZPH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
PQ015EZ1HZPH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PQ015EZ1HZPH
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SC63
Podatkovni listi:
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015EZ1HZPH
Številka dela PQ015EZ1HZPH Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68282 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-2627-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 1.5A Nadzorne funkcije Enable