PQ015EZ01ZZ
pregled izdelka
Številka dela: PQ015EZ01ZZ
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 1A SC63
Podatkovni listi: PQ015EZ01ZZ.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije PQ015EZ01ZZ
Številka dela PQ015EZ01ZZ Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis IC REG LINEAR 1.5V 1A SC63 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5146 pcs Podatkovni list PQ015EZ01ZZ.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja SC-63 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tube
Paket / primer TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 425-1557-5 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A SC-63 Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable