LQ065Y5DG03
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ065Y5DG03
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 6.5" 800X480 WVGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LQ065Y5DG03
Številka dela LQ065Y5DG03 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 6.5" 800X480 WVGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4114 pcs Podatkovni list
Ogled območja 144.00mm W x 79.20mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 800 x 480 (WVGA) Dot Pitch 0.06mm W x 0.17mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 6.5" (165.10mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 6.5" (165.10mm) 800 x 480 (WVGA)