LQ057Q3DC02
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ057Q3DC02
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 5.7" 320X240 QVGA
Podatkovni listi: LQ057Q3DC02.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 373 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 373 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ057Q3DC02
Številka dela LQ057Q3DC02 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 5.7" 320X240 QVGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 373 pcs Podatkovni list LQ057Q3DC02.pdf
Ogled območja 115.20mm W x 86.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2487
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
Dot Pitch 0.36mm W x 0.36mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 5.7" (144.78mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 320 x 240 (QVGA) Osvetlitev ozadja CCFL