LQ057Q3DC03A
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ057Q3DC03A
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7"
Podatkovni listi: LQ057Q3DC03A.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 696 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LQ057Q3DC03A
Številka dela LQ057Q3DC03A Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT DISPLAY QVGA 5.7" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 696 pcs Podatkovni list LQ057Q3DC03A.pdf
Ogled območja 115.20mm W x 86.40mm H Zaslon na dotik -
Serija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB)
Grafična barva Red, Green, Blue (RGB) Dot Size -
Dot Pixels 320 x 240 (QVGA) Dot Pitch 0.36mm W x 0.36mm H
Vrsta zaslona TFT - Color Način prikaza Transmissive
Diagonalna velikost zaslona 5.7" (144.78mm) natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 5.7" (144.78mm) 320 x 240 (QVGA)