LQ064V3DG01
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ064V3DG01
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka LCD TFT 6.4" 640X480 VGA
Podatkovni listi: LQ064V3DG01.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LQ064V3DG01
Številka dela LQ064V3DG01 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis LCD TFT 6.4" 640X480 VGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3842 pcs Podatkovni list LQ064V3DG01.pdf
Ogled območja 130.56mm W x 97.92mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2488
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 640 x 480 (VGA)
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 6.4" (162.56mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 6.4" (162.56mm) 640 x 480 (VGA) Osvetlitev ozadja CCFL