LQ064V3DG06
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
LQ064V3DG06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LQ064V3DG06
Proizvajalec / znamka: Sharp Microelectronics
Opis izdelka TFT 6.4"LCD COLOR W/LED BCK LT
Podatkovni listi: LQ064V3DG06.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LQ064V3DG06
Številka dela LQ064V3DG06 Proizvajalec Sharp Microelectronics
Opis TFT 6.4"LCD COLOR W/LED BCK LT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3991 pcs Podatkovni list LQ064V3DG06.pdf
Ogled območja 130.56mm W x 97.92mm H Zaslon na dotik -
Serija - Druga imena 425-2861
Vmesnik Parallel, 18-Bit (RGB) Grafična barva Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixels 640 x 480 (VGA)
Dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H Vrsta zaslona TFT - Color
Način prikaza Transmissive Diagonalna velikost zaslona 6.4" (162.56mm)
natančen opis Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 6.4" (162.56mm) 640 x 480 (VGA) Osvetlitev ozadja LED - White