VNB28N04
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB28N04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB28N04
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET POWER 42V 28A D2PAK
Podatkovni listi: VNB28N04.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNB28N04
Številka dela VNB28N04 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET POWER 42V 28A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56576 pcs Podatkovni list VNB28N04.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 31V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 35 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 19A
Številka osnovnega dela VN*28N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VNB35N07-E
VNB35N07-E
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK
Na zalogi: 37474 pcs
Prenesi: VNB35N07-E.pdf
RFQ
VNB20N07TR-E
VNB20N07TR-E
Opis: MOSFET OMNIFET 70V 20A D2PAK
Na zalogi: 61750 pcs
Prenesi: VNB20N07TR-E.pdf
RFQ
VNB28N04TR-E
VNB28N04TR-E
Opis: MOSFET OMNIFET 42V 28A D2PAK