VNB20N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB20N07 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB20N07
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK
Podatkovni listi: VNB20N07.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije VNB20N07
Številka dela VNB20N07 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5781 pcs Podatkovni list VNB20N07.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 55V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side Druga imena 497-2794-5
delovna temperatura - Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Lastnosti Status Flag Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Tok - izhod (maks.) 14A Številka osnovnega dela VN*20N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VNB20N07-E
VNB20N07-E
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET OMNIFET 70V 20A D2PAK
Na zalogi: 56401 pcs
Prenesi: VNB20N07-E.pdf
RFQ
VNB14NV04-E
VNB14NV04-E
Opis: MOSFET OMNIFETII 40V 12A D2PAK
Na zalogi: 76953 pcs
Prenesi: VNB14NV04-E.pdf
RFQ
VNB20N07TR-E
VNB20N07TR-E