VNB20N0713TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB20N0713TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB20N0713TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK
Podatkovni listi: VNB20N0713TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNB20N0713TR
Številka dela VNB20N0713TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 61425 pcs Podatkovni list VNB20N0713TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 55V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 50 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side Druga imena 497-2794-2
497-3325-2-ND
delovna temperatura - Število izhodov 1
Vmesnik On/Off Vrsta vnosa Non-Inverting
Lastnosti Status Flag Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Tok - izhod (maks.) 14A Številka osnovnega dela VN*20N