VNB35N07
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB35N07 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB35N07
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET POWER 70V 35A D2PAK
Podatkovni listi: VNB35N07.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNB35N07
Številka dela VNB35N07 Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET POWER 70V 35A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36675 pcs Podatkovni list VNB35N07.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 55V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 28 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 25A
Številka osnovnega dela VN*35N
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
VNB35N07-E
VNB35N07-E
Proizvajalci: STMicroelectronics
Opis: MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK