VNB35N0713TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNB35N0713TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VNB35N0713TR
Proizvajalec / znamka: STMicroelectronics
Opis izdelka MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK
Podatkovni listi: VNB35N0713TR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VNB35N0713TR
Številka dela VNB35N0713TR Proizvajalec STMicroelectronics
Opis MOSFET OMNIFET 70V 35A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41777 pcs Podatkovni list VNB35N0713TR.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 55V (Max)
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja D2PAK
Serija OMNIFET™, VIPower™ Rds On (Typ) 28 mOhm (Max)
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija Low Side delovna temperatura -
Število izhodov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik On/Off
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti Status Flag
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Tok - izhod (maks.) 25A